החייגן האוטומטי


החייגן האוטומטי!


במאמר זה נתאר את אופן פעולתו של החייגן האוטומטי, הפונקציה האולטימטיבית לטלמרקטינג ולאנשי מכירות!
החייגן האוטומטי מאפשר חיוג אוטומטי למספר לידים במקביל באמצעות תוכנת הטלמרקטינג של מקשרון. וכך, ברגע שהלקוח הראשון עונה לטלפון השיחה מועברת אוטומטית לנציג הטלפוני. פעולה זו חוסכת זמן המתנה רב בין השיחות ויכולה לקצר את זמני ההמתנה לפחות מ-10 שניות בממוצע בין שיחה לשיחה כולל כל שלבי התיעוד והמשך הטיפול מול הלקוח.

מעבר לכך, החייגן מזהה את הסטטוס של הקוו השני ויודע אם הוא תפוס, אם לא עונים, אם זה מספר פקס, אם המספר שגוי ואם מגיעים ישירות למענה הקולי. וכך בכל חיוג שמתבצע, החייגן מסנן את הלידים אוטומטית ומעביר אותם להמשך טיפול: או כלידים שגויים (לדוגמא, במידה והמספר שגוי) או כלידים שיש לחזור אליהם מאוחר יותר (לדוגמא, במידה ואין מענה)  ולאחר מכן הוא ממשיך ומחייג ללידים הבאים ברשימה. כל הפעולות נעשות תחת השליטה המלאה של המשתמש לכל אורך התהליך.איך זה עובד?
היכנסו לפאנל הטלמרקטינג -> בחירה בקמפיין -> בחירה ברשימה שבה רוצים לטפל קודם (חדשה/ללא מענה/לחזור ללקוח) -> לחיצה על כפתור ה"חייגן אוטומטי" -> התוכנה מחייגת במקביל למספר לידים על פי ההגדרות של אותו הקמפיין -> ממשיכים בעבודה עד למענה של הליד -> התוכנה בינתיים מסננת את הלידים ומעבירה כל ליד וליד לרשימה המתאימה לו לפי הסטטוס שלו -> במידה והליד עונה יש טיפול בליד וקביעת המשך פעילות תוך כדי השיחה (מכירה, קביעת פגישה, הצעת מחיר, לחזור אליו יותר מאוחר וכו') ->  לחיצה על לחצן "השיחה הבאה" -> המשך עבודה עד למענה הליד הבא.

בסוף יום העבודה תהיינה ארבעה רשימות של לידים: 
- לידים שדיברנו איתם ויש לחזור אליהם להמשך טיפול.
- לידים שהחייגן זיהה שהם לא ענו/הגיעו למענה קולי ויש לחזור אליהם במועדים מאוחרים יותר.
- לידים שקיימים עדיין ברשימה החדשה.
- לידים שגויים או לא מעוניינים שאת חלקם סינן החייגן אוטומטית (פקסים, מספרים לא תקינים וכדומה) ואת חלקם הנציגים הטלפוניים סיננו.מה החייגן האוטומטי מאפשר לכם לעשות:
1. לבצע חיוג למספר לידים במקביל והעברת השיחה הראשונה שנענית לנציג הטלפוני - זמן המתנה נמוך מ-10 שניות בין השיחות.
2. סינון אוטומטי של הלידים על פי חמישה סטטוסים: אין מענה, מספר תפוס, מספר לא חוקי, פקס ומענה קולי.
3. המשך טיפול אוטומטי לאחר קביעת הסטטוס וסינון מלא של הלידים במערכת.
4. סינון של רשימות לידים חדשות ופחות איכותיות, ניתן לקבוע כמות חיוגים מקבילים גבוהה יותר כדי לסנן יותר מספרים שגויים ומספרים לא תקינים.

הטכנולוגיה
תוכנת הטלמרקטינג של מקשרון נעזרת בפרוטוקול משוכלל הנקרא SIP, הטכנולוגיה מאפשרת העברת כל שיחות הטלפון על גבי האינטרנט בעזרת תוכנות מיוחדות התומכות בכך. לשם העברת השיחה לתוכנה יש לוודא שמותקנת מרכזייה התומכת בכך וכן שספק התשתית מאפשר העברת SIP למרכזייה. הפרוטוקול מאפשר לכם לקבל מספר שיחות במקביל על אותו הקוו טלפון וכן הוא מאפשר לחייגן האוטומטי לזהות את הסטטוסים של השיחה באופן אוטומטי. ניתן לומר ש-SIP הוא ממשיך דרכו המוצלח של ה-VOIP ואכן הוא מאפשר יכולות חדישות ומעניינות בתחום הטלפוניה שבשילובן הנכון עם מערכת לניהול הלקוחות נוצרת האפשרות לחסוך לבעלי עסקים ולמנהלי מוקדים הרבה מאוד זמן אבוד.

למרות שהאפשרות לחייג אוטומטית מהתוכנה קיימת במספר רב של תוכנות לניהול לקוחות, אצלנו במערכת המקשרון ובאופן בלעדי, החייגן האוטומטי מלבד החיוג למספר לידים במקביל גם מבצע סינון אוטומטי של הלידים ולאחריו גם תפעול אוטומטי של הלידים/לקוחות על פי סטטוס השיחה. 

דמיינו לכם מצב ובו אתם יכולים באמצעות כל משאבי הזמן וכוח האדם הקיימים להשיג שעת עבודה נוספת לכל עובד בכל משמרת. כמה כסף שעה כזו שווה בשבילכם? 

העסקים שכבר נהנים מיכולות החיוג האוטומטי מדווחים שהם מרוויחים לפעמים יותר משעתיים של עבודה נוספות במשמרת ואילולא החייגן הייתה מתבצעת העבודה באופן ידני ומסורבל. מעבר לכך שהחייגן מקצר את זמני העבודה ומייעל תהליכים, מודל הטלמרקטינג שמשולב עם החייגן מאפשר לכם כעסק לשפר את מערך המכירות והשירות שלכם בקלות ובצורה אוטומטית לחלוטין על פי צורכיכם. 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה